Home

Hahne Lift > Home

Alman Asansör Şirketi

HAKKIMIZDA

Hahne AufzugsTechnik, asansör bileşenlerinin üretimi, ticareti ve dağıtımına odaklanan bir Alman aile işletmesinden doğmuştur.

Hahne, asansör endüstrisinde kaliteli bileşenlerin bağımsız bir tedarikçisi konumundadır. Hahne asansör endüstrisindeki uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde, Avrupa Birliği, Orta Doğu ve Asya Pasifik bölgesi boyunca dikey taşımacılık endüstrisine kaliteli ürünler, hizmet ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Hahne AufzugsTechnik başarısının anahtarı, kendi ürünlerinin yanı sıra, müşteri ihtiyaçlarına göre tanınmış üreticilerin spesifik ürünlerinin eklenmesi, entegratörlere ve OEM'lere teknik destek sağlanması, ürün bilgisi ve teknolojisinin müşterileriyle paylaşılmasıdır. Asansör güvenlik direktifine uygun olarak kalite standartlarını karşılayan, aynı zamanda standartların üstüne çıkan bir anlayışla, güvenilir ve yüksek kaliteli ürünleri sunmak, şirketin felsefesinin merkezinde yer almaktadır.

0

Image
Image

EV ASANSÖRLERİ

Ucuz, güvenilir ve dayanıklı olan asansörlerimizi ister rahatlık için ister engellerinizi aşmak için isteklerinize göre hazırlıyoruz.

TİCARİ ASANSÖRLER

Tüm gereksinimleriniz belirlenir ve size en uygun, güvenli ve sağlam paket sunulur.

KOMPONENTLER

İhtiyacınız olan parçaları en hızlı şekilde temin edebilmek için geniş bir stoka sahibiz.

SERVİS VE BAKIM

Asansör yatırımlarınızı ve bize güvenen değerli hayatlarınızı korumak için profesyonel kurulum ve bakım hizmetleri sunuyoruz.
Image
German Lift Company

About Industry

Industry is what is sitting on the driving sit of the current world economy. We “Solustrid” are here to support that economy through that driver and we proudly want to say that we have succeeded with so many ups and downs for the past 25 years with the family we built with the love of our customers. And we hope to continue doing that for years to come and make our family bigger than ever.

Image
Alman Asansör Şirketi

NE SUNUYORUZ ?

Image

GENİŞ ASANSÖR YELPAZESİ

Her ihtiyaca ve bütçeye uygun bir asansör seçimi için geniş ürün yelpazesi sunuyoruz. Hahne sayesinde elektrikliden hidroliğe kadar, Avrupa’ya ait en iyi ürünlere ulaşabilirsiniz.
Image

EŞSİZ ALMAN KALİTESİ

Hahne, müşterilerine eşsiz Alman kalitesine sahip ürünler sunmaktadır. Hahne, ürünlerinin performansından ve uygunluğundan emin olmak için teslim etmeden önce ürünleri dener ve test eder.
Image

TEMİZ KURULUM

Hahne Lift olarak, Avrupa standartlarına göre “Tek seferde temiz kurulum” anlayışına sahip bir şirketiz. Kurulum esnasında eğitimli ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız yapılacak işe en uygun ve en gelişmiş ekipmanları kullanır.
Image

SEKTÖRÜN EN İYİ GARANTİ SEÇENEKLERİ

Müşterilerimizi ve çıkarlarını öncelikli tutan en iyi garanti politikalarına sahibiz.

Get A Free Quote For Home Lift

Whether old structures or upcoming – we have a durable lifting solution for you.

Recent Projects

İletişim detayları

Asansörlerimiz ile ilgili her türlü sorunuz için bizimle iletişime geçin
 • India AddressUnit No 270, Bldg. No. C/7, Bhumi World, Pimplas, Mumbai-Nashik Highway, Thane - 421302 Maharashtra
 • Germany Address71711 Steinheim a.d Murr.
 • Turkey Address AYTOP Numara Onyedi 34935, Istanbul, Turkey
 • Emailinfo@hahne-lift.com
 • Call SupportIndia: +91 - 836 999 7908
  Germany : +49 174 6052789
  Turkey : +90 5322851385

Bir mesaj göndermek

  Industry Sectors Coverage